Kontener na odpady budowlane - gmina Michałowice

Dostarczymy kontener na odpady budowlane – gmina Michałowice

Interesuje Państwa kontener na odpady budowlane – gmina Michałowice to lokalizacja, na terenie której zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych i remontów. Pod wskazany w zamówieniu adres dostarczamy kontener na odpady budowlane, a po ustalonym czasie zgłaszamy się po jego odbiór. Współpracujemy w tym zakresie z szerokim gronem klientów, do których zaliczyć należy m.in.:

  • firmy budowlane,
  • deweloperów,
  • firmy remontowe,
  • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe,
  • zarządców nieruchomości,
  • składy budowlane,
  • klientów indywidualnych.

Oferowany kontener na odpady budowlane jest przeznaczony do utylizacji: gruzu, elementów betonowych, ceglanych i ceramicznych, styropianu, wełny mineralnej, foli budowlanych, tynków i płyt elewacyjnych, płyt karton-gips, elementów stolarki okiennej oraz drzwiowej, jak również szeregu innych odpadów powstających m.in. podczas prac rozbiórkowych.

 

Podstawimy i odbierzemy kontener na gruz

Jako profesjonalny dostawca usług z zakresu gospodarki odpadami oferujemy kompleksową ofertę kontenerów na gruz i odpady budowlane. W stałym asortymencie posiadamy kontenery na gruz o zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu z łatwością możemy obsłużyć każdą inwestycję – od dużego placu budowy, po remont mieszkania. Z myślą o klientach indywidualnych oraz przedsiębiorców remontujących niewielkie lokale handlowe lub handlowo-usługowe oferujemy również kontener na gruz typu BigBag.

Kontenery na gruz podobnie jak kontenery na odpady budowlane dostarczamy pod dowolny adres na terenie gminy Michałowice.

Odbierzemy kontener śmieci, przetworzymy odpady komunalne, zapewnimy kompleksową obsługę

Marka Hetman to nowoczesne przedsiębiorstwo gospodarki odpadami. Od lat prowadzimy innowacyjną instalację zagospodarowania odpadów komunalnych. Działamy przy tym zgodnie z wymogami prawa, restrykcyjnymi normami ochrony środowiska i w poszanowaniu natury.

Kierunek naszych działań wytyczają obowiązujące przepisy, troska o środowisko naturalne oraz faktyczne potrzeby Klientów. Zapewniamy odbiór i przetwarzanie odpadów komunalnych. Prowadzimy Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, dzięki czemu samodzielnie przetwarzamy wybrane frakcje odpadów. Jako jedna z nielicznych firm w branży przywiązujemy dużą wagę do estetyki kontenerów na śmieci, które regularnie czyścimy i dezynfekujemy, a w razie potrzeby wymieniamy na nowe.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie odbioru odpadów komunalnych lub innych śmieci zapraszamy do kontaktu.