Jak co roku zapraszamy wszystkich na kino plenerowe i bezpłatny popcorn na nadarzyńskim Pastewniku. W to lato, czekamy na Was jak zwykle dwa razy:

21 sierpnia w sobotę o 20:30 obejrzymy doskonałą komedię w reżyserii P.F. Martin-Lavarda "Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki". Bohater filmu Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce ... zobaczycie sami:)

 

4 września w sobotę o godz. 20:00 wyświetlimy przepiękny film familijny "Manu.Bądź sobą" w reżyserii Christiana Haasa.

Manu dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Co się wydarzy? Dowiemy się już we wrześniu.

 

Przed seansami, zarówno 21 sierpnia jak i 4 września, od godz, 18:00 czekamy na Pastewniku na małych i dużych z EKO warsztatami prowadzonymi przez ekspertów od segregacji z naszej firmy. Będziemy uczyć jak segregować, jak oszczędzać cenne surowce i jak je wykorzystywać, aby znalazły swoje drugie życie a nie skończyły na wysypisku.

Do zobaczenia z Hetmanem w letnim kinie.

 

 

Wróć