8 maja 2021 zakończyła się pełnym sukcesem akcja "Czysta gmina Nadarzyn". Wraz z mieszkańcami gminnych sołectw, wielu pracowników PU HETMAN, i służbowo i prywatnie, sprzątało pola, rowy, drogi i ścieżki Nadarzyna, Ruśca, Urzuta, Młochowa, Rozalina, Krakowianów, Woli Krakowiańskiej, Wolicy, Strzeniówki. Wolontariusze wraz z sołtyskami i sołtysami, zapełnili śmieciami ponad 20 wielkich kontenerów, które od godz. 14:00 PU Hetman odbierał z poszczególnych miejscowości.

 

Cieszą: ogrom rąk do pracy, entuzjazm i wielkie chęci.

Smucą walające się w rowach butelki (tzw. małpki i nie tylko), plastik, pieluchy, resztki dziecięcych wózków, stare ubrania, kubki i torby po fast foodzie, puste pudełka po papierosach.  

 

 

 

 

A przecież wszystko to można łatwo posegregować i zgodnie z harmonogramem wystawić przed posesję lub BEZPŁATNIE oddać do PSZOK PU Hetman w ramach opłaty za odbiór odpadów w gminie Nadarzyn.

 

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat segregacji, nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-17:00.

tel.: 22 868 48 20

mail.: bok@puhetman.pl

 

 

 

#BądźJakHetman #NieŚmieć

 

 

 

Wróć