Stwórz plakat poświęcony osobie hetmana Żółkiewskiego i wygraj ciekawe nagrody ufundowane przez PU Hetman.
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z terenu gminy Nadarzyn, do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Wódz i patriota, widziany oczami dzieci i młodzieży. 2020 – rok hetmana Żółkiewskiego”.
Jako firma polska, chętnie angażujemy się w wydarzenia upamiętniające narodowe rocznice historyczne czy osiągnięcia wielkich Polaków.
Tym razem postanowiliśmy wraz z Urzędem Gminy Nadarzyn, zainicjować konkurs plastyczny, na plakat upamiętniający 2020 rok, ogłoszony przez Sejm Rzeczypospolitej rokiem Stanisława Żółkiewskiego. Hetman wielki koronny to jeden z najwybitniejszych wodzów w dziejach Rzeczypospolitej. Uczestniczył w wyprawach przeciw Habsburgom i Moskwie, na Mołdawię i Wołoszczyznę. Zwyciężał, dowodząc samodzielnie w wielu kampaniach przeciwko Rosji, Szwecji, Kozakom, Turcji i Tatarom.
Czekamy na plakaty uwieczniające ten wyjątkowy rok i wyjątkową postać. Prace konkursowe powinny w bezpośredni sposób nawiązywać do tematu konkursu, eksponować i podkreślać w formie plakatu, rolę jaką odegrał w historii Polski hetman Żółkiewski. W projekt plakatu powinny być dodatkowo wpisane: logotyp PU Hetman oraz herb Gminy Nadarzyn. Poza bezpośrednim nawiązaniem do tematu, komisja konkursowa oceniać będzie także samodzielność wykonania pracy, kreatywność, estetykę oraz walory artystyczne i edukacyjne.
Na prace czekamy od 27 lutego do 25 maja 2020, od poniedziałku do piątku, w naszej siedzibie przy ul. Turystycznej 38 w Nadarzynie.
Szczegóły w REGULAMINIE.
Zadzwoń